Ana sayfa » Gece Hayatı » Sumy Gece Hayatı ve Gece Kulüpleri

Sumy Gece Hayatı ve Gece Kulüpleri

Ukrayna Sumy Gece Hayatı ve Sumy Gece Kulüpleri
Ukrayna Sumy Gece Hayatı ve Sumy Gece Kulüpleri

Ukrayna Sumy gece hayatı ve Sumy gece kulüpleri şehire yabancı öğrencilerin de gelmesiyle gözle görülür derecede farklılaştı. Gece kulüplerine renk geldi fakat buna doğru orantıda gece kulüpleri fiyatları da arttı.

Yine de Türkiyeye kıyasla Ukrayna gece hayatı çok daha ucuz. Şehir merkezine yoğunlaşmış diskolar, gece kulüpleri, striptiz barlar ve kafeler ile gece hayatından zevk alabilirsiniz. Merkeze uzak ucuz ve iyi gece kulüpleri de mevcut fakat oralarda eğlenmek isterseniz küçük bir taksi yolculuğuna çıkmanız gerekir.

Sumy Gece Hayatı

Pazartesi hariç haftanın her günü Sumy gece hayatı çok renkli. Tüm gece kulüpleri ve diskolar sabahlara kadar açıklar. Genelde 20:00 a kadar restoran olarak aktif olan sumy gece kulüpleri sekizden sonra gece hayatı için uygun dizayna geçiyor.

Sumy gece hayatının daha renkli olabilmesi için gece kulüplerinin Ukraynalı kızlar için, erkekler için ise giriş ücretinin ortalama 50 grivna (UAH) ile 150 grivna arasında olduğunu söyleyebiliriz.

İçkinin dışında yemek yiyebileceğiniz, nargile içebileceğiniz mekanlar da mevcut. Haftasonları önceden sipariş verip masa ayırtmanızda fayda var çünkü gece hayatı aktif olduğu için kulüplerde yer olmayabiliyor. Bar kenarında oturmak veya masasız kalmak istemiyorsanız tavsiyemizdir.

Yanınızda bayan olmadan giremeyeceğiniz hatta yabancı olduğunuz için giremeyeceğiniz gece kulüpleri yok değil. Gitmeden önce iyi araştırmanızı öneririz. Sizler için iyi bir araştırma yaptık ve liste hazırladık.

Sumy Gece Kulüpleri

 1. Dialog Night Club
 2. Luna Night Club
 3. Astoria Night Club
 4. Bilbow Night Club
 5. Graffin Night Club
 6. Pautina Night Club
 7. Modern Night Club
 8. Modjo Night Club
 9. Kristal Night Club
 10. Monti Night Club
 11. Alexandria Night Club

Listede yer almayan gece kulüpleri dışında Sumyde irili ufaklı diskolar da mevcut. Fakat sizin için tavsiye edebileceğimiz Sumy gece kulüpleri bu şekildedir.

Sumy Diyalog Gece Kulübü

Sumy Dialog Night Club gayet geniş bir dans pistine sahiptir. 5 katlı gece kulübünün en üst katı VIP üyeler içindir. VIP bölümde 5 masa bulunmaktadır ve masaların arası perdeler ile kapatılmıştır. Dilerseniz masaların pisti gören tarafını da kapatabilir kız arkadaşınız veya gece kulübünde tanıştığınız ukraynalı kızlar ile başbaşa romantik saatler geçirebilirsiniz. Kademe şeklinde ilerleyen katlarda ve zemin kattaki masalarda içkinin dışında yemek yeme imkanınız da bulunmaktadır. Eğer önceden yer ayırmadıysanız yer bulamayabilir ve barda oturmak zorunda kalabilirsiniz. Barda oturmayı çok kötü sanmayın, direkt dans pistinin ve striptiz yapılan direklerin yanında oturmuş olursunuz.

Diskoda nargile serbest olup sigara yasağı vardır. Sigara içip özel bir oda bulunmaktadır. Özel günlerde striptiz yapan kızların da olduğu bu gece kulübüne yabancıların girmesi serbesttir. Çoğunlukla genç kızların yani öğrenci kesiminin gittiği Dialog gece kulübü diğer kulüpere göre biraz daha pahalıdır. Giriş fiyatı diğer kulüplerin giriş fiyatının ortalama 2 katı 150 grivnadır. Girerken kapıda 3 güvenlik ile karşılaşır, ödemeyi kasaya yapar ve kolunuza bileklik alırsınız. Bilekliği kaybetmemeye önem gösterin, sigara içtikten sonra geri giremeyebilirsiniz.

Damsız gitmenizi önerdiğimiz gece kulübünde kızları rahatsız etmemeye özen gösterin. Aksi taktirde güvenlik görevlileri tarafından mekandan atılabilirsiniz. Gece kulübü fiyatlarını yazmak istemiyoruz çünkü takdir edersiniz ki eğlenmek için herkesin yapacağı fiyatlar bir birinden farklıdır.

Sumy Luna Gece Kulübü

Luna Night Club pazar alanının yanında geceleri pek tekin olmayan bir caddededir. 2 katlı olan luna gece kulübünün alt katında karaoke üst katında ise disko yer almaktadır. Nargile serbest ve sigara yasaktır. Sigara içip karaokenin olduğu bölümde özel bir oda vardır. Yemek siparişi verebilirsiniz fakat ben pek tavsiye etmiyorum, yemekleri çok kötü. Dans pisti çok büyük değil, pistin etrafı aynalarla kaplı. Tuvaletleri erkek ve kızlar için ortak ve çok da temiz değildir. Şehir merkezinden taksiyle 40 grivnaya gidebilirsiniz. Giriş fiyatı 50 grivnadır. Hafta içi pek işlek değil fakat hafta sonları kızlar için ücretsiz olduğundan çok yoğundur. Genelde öğrenci veya işsiz kesiminin gittiği gece kulübünü tavsiye etmiyorum, ben şahsen hiç beğenmedim. Türk kahvelerinden farksız bir havası var. Yabancı öğrenciler orayı istila etmiş durumdalar. Güvenlik çok kötü, her hafta kavga gürültü. Hırsızlık olayları da oldukça fazladır.

Sumy Astoria Gece Kulübü

Astoria Night Club yabancıların pek sevilmediği bir gece kulübüdür. Yabancılar yanlarında bayan olmadan giremezler. Giriş ücreti 70 grivnadır. Konum olarak şehir merkezinde elit bir caddededir. 2 katlı olan gece kulübüne şehir merkezinden yürüyerek ulaşabilirsiniz. Yabancıların giremediği gece kulüplerini tecrübe etmediğimiz için tavsiye de etmiyoruz.

Sumy Bilbow Gece Kulübü

Bilbow Night Club şehir merkezine uzak ve merkezden taksi ile ulaşım 70 grivnadır. 2 bölümden oluşmaktadır. 1 bölüm bowling salonudır. Gündüzleri ve haftasonları bowling salonu oldukça aktiftir. Lüks araçların gittiği gece kulübüne özel günler dahil olmak üzere yanınızda ukraynalı kızlar olsa bile yabancıysanız giriş yapamıyorsunuz. Fakat bowling salonunda diskonun açık olmadığı saatlerde zaman geçirebilirsiniz.

Sumy Graffin Gece Kulübü

Graffin Night Club merkeze yakın ve ulaşım ücreti 40 grivnadır. Bu gece kulübü de iki katlıdır. Restoran olarak çalışmakta ve yemekleri oldukça lezzetlidir. Kulüpte nargile içmek serbesttir. Giriş ücreti 70 grivna olan graffin çok temiz ve modern bir diskodur. Yabancıların girebildiği diskonun ziyaretçileri genelde orta yaşta zengin insanlardır. İş arkadaşları grupça gelip yemek yiyip dinlenirler. Damsız gitmeyin çünkü orada ukraynalı kızlarla tanışma fırsatınız yok denebilecek kadar az çünkü genelde tüm ziyaretçileri çiftler şeklinde oluyor.

Sumy Pautina Gece Kulübü

Pautina Night Club eski adı Salvador olan kulüp Sumy gece hayatı denince akla gelen kulüpler arasındadır. Modern bir tasarıma sahiptir ve dizayn olarak örümcek ağlarına benzemektedir. Merkezde olan gece kulübü bir katlı ve zemin altında bir depodadır. Tuvaletler ortaktır. Yemek yiyebilirsiniz fakat sadece pizza yemenizi öneririm. Tüm yemeklerini denedim, pizzası gerçekten efsane. Giriş fiyatı 30 grivnadır. Fiyatları gayet uygundur. Çok eski model üstü açık bir kırmızı ferrarinin içini boşaltıp DJ alanı olarak kullanmaları farklı bir hava katmış. Buraya yalnız gitmenizi tavsiye ederiz çünkü ukraynalı kızlar burayı farklı amaçlarla kullanmaktadırlar. Kendini göstermek isteyen kızlar pistin dışında DJ alanına çıkıp dans etmektedirler.

Genel olarak Ukrayna Sumy gece hayatı ve Ukrayna Sumy gece kulüpleri hakkında bilgilendirme yaptık. Listede olmayan ve listede olsa bile yorumlamadığımız diskolar var. Onları da kendiniz tecrübe edip yorum olarak bize bildirirseniz seviniriz. Puan sıralaması yapıp yazımızı sonlandıralım. Ukrayna Sumy başlıklı yazımızı okuyarak şehir hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

 • Sumy şehrine yolu düşenlerin astoria gece kulübüne uğramalarını tavsiye etmekteyim 🙂